Wspólne gotowanie

Słyszeliście o idei wspólnego gotowania? O zaproszeniu do domu przyjaciół i znajomych, by wspólnie z nimi przygotowywać posiłki. Wino, dobra muzyka, głośny śmiech i wspominki. Atmosfera sprzyja świetnej zabawie, sprzyja lepszemu poznaniu się. Gotowanie zbliża ludzi. W końcu: przez żołądek do serca, prawda? Wówczas nawet zwykła sałatka jarzynowa staje się czymś, o czym można godzinami opowiadać. I zachwycać się tym, jak Piotr idealnie pokroił ziemniaki a Gosia przygotowała sos, który zachwycił wszystkich. 
We wspólnym gotowaniu piękne jest to, że każdy może dać coś od siebie, zaproponować ciekawy pomysł, wspólnie tworząc nową jakość na talerzu. Takie chwile warto uwiecznić na fotografie, by móc później z uśmiechem wspominać popołudnie spędzone przy kuchennym stole. Wywoływanie zdjęć nie jest niczym trudnym. Wystarczy zamówić odbitki online, przesyłając wybrane wcześniej ujęcia. Na stronie internetowej można wybrać filtry, rozmiar i rodzaj papieru. Gotowe odbitki zdjęć zostaną dostarczone pod wskazany adres.
Życie składa się z małych chwil, przyjemności, które decydują o tym, czy jesteśmy szczęśliwi i spełnieni. Obecnie ciągle żyjemy w biegu, w pędzie goniąc króliczka, którego sami niekiedy nie potrafimy nazwać – dlatego też warto niekiedy przystanąć na moment, zastanowić się nad tym, co liczy się najbardziej i pamiętać o tym, co ważne – o przyjaciołach, o ludziach będących zawsze z nami. Spędzać z nimi dużo czasu, ciesząc się sobą. Wywołanie zdjęć z wspólnie spędzonych chwil przypomni o nich. A podczas kolejnego wspólnego gotowania miło będzie obejrzeć na fotografiach poprzednie wyczyny. 

Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Powrót do korzeni

Prezent na urodziny